GrowMark (2.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
