GrowMark (2.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Link
sk: Odkaz

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
