GrowMark (2.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Link
sl: Povezava

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
