GrowMark (2.0.2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: Link
ro: Legătură

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Logo
ro: Siglă

en: Button
ro: Buton

en: Shortcut
ro: Scurtătură

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: mobile
ro: mobil

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: wide
ro: larg

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: narrow
ro: îngust

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
