GrowMark (2.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: RSS feed
az: RSS

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Logo
az: loqo

en: Button
az: Düymə

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: wide
az: geniş

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
