GrowMark (2.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།
