GrowMark (2.0.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Link
eu: Esteka

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Button
eu: Botoia

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
