GrowMark (2.0.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: custom
lt: savitas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: wide
lt: platus

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
