GrowMark (2.0.2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Home
pt: Início

en: RSS feed
pt: Feed RSS

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Button
pt: Botão

en: Shortcut
pt: Atalho

en: custom
pt: personalizado

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: mobile
pt: móvel

en: Powered by Drupal
pt: Desenvolvido com Drupal

en: wide
pt: largo

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Third party settings
pt: Configurações de terceiros

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais

en: narrow
pt: estreito

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário

en: Search form (narrow)
pt: Formulário de busca (estreito)

en: Search form (wide)
pt: Formulário de busca (largo)

en: Module Link
pt: Link do módulo

en: Mobile menu all widths
pt: Menu mobile todas as larguras

en: Site branding background color
pt: Cor de fundo da marca do site
