GrowMark (2.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Logo
sr: Лого

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
