GrowMark (2.0.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: RSS feed
tr: RSS beslemesi

en: Link
tr: Bağlantı

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Button
tr: Düğme

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: custom
tr: özel

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: mobile
tr: mobil

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: wide
tr: geniş

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları

en: narrow
tr: dar

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Search form (narrow)
tr: Arama formu (dar)

en: Search form (wide)
tr: Arama formu (geniş)
