GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: @type
cs: Typ

en: Custom
cs: Vlastní

en: Plugins
cs: Pluginy

en: About
cs: Popis
