GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Text
es: Texto

en: Custom
es: Personalizado

en: Plugins
es: Extensiones

en: About
es: Acerca de

en: Draggable
es: Arrastrable
