GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General Options
fr: Options générales

en: About
fr: À propos

en: Draggable
fr: Glissable
