Group SAML (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Area
fr: Zone

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Saving nodes...
fr: Enregistrement des nœuds...

en: Group type
fr: Type de groupe

en: Completed @current step of @total.
fr: @current sur @total étape(s) terminées.

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
