Group SAML (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Area
ca: Àrea

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Saving nodes...
ca: Desant els nodes...

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Completed @current step of @total.
ca: S'ha completat el pas @current de @total.
