Group SAML (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Area
de: Fläche

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Saving nodes...
de: Beiträge werden gespeichert...

en: Group type
de: Gruppentyp

en: Completed @current step of @total.
de: @current von @total abgeschlossen.

en: Verifying entry...
de: Überprüfe Eintrag…
