Group SAML (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Area
nl: Gebied

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Saving nodes...
nl: nodes bewaren...

en: Group type
nl: Groepstype

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.
