Group SAML (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Group
uk: Група

en: Area
uk: Область

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Saving nodes...
uk: Збереження матеріалів...

en: Group type
uk: Тип групи

en: Completed @current step of @total.
uk: Завершено етап @current з @total.

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
