Group SAML (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Area
ro: Zonă

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Group type
ro: Tipul de grup
