Group SAML (8.x-2.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Area
cs: Oblast

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
