Group SAML (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Area
hi: छेत्र

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
