Group SAML (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Group type
it: Tipi di gruppo
