Group SAML (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Area
lt: Plotas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
