Group SAML (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Area
ru: Область

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Saving nodes...
ru: Сохранить материалы...

en: Group type
ru: Тип группы
