Group SAML (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Area
gl: Área

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Group type
gl: Tipo de grupo
