Group SAML (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Area
nl: Gebied

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Group type
nl: Groepstype
