Group SAML (8.x-2.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Area
ar: مجال

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
