Group SAML (8.x-2.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Area
az: Sahə

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
