Group SAML (8.x-2.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Area
ca: Àrea

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament
