Group SAML (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Area
da: Område

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Group type
da: Gruppetype
