Group SAML (8.x-2.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Area
he: איזור

en: Vocabulary
he: מילון

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Group type
he: סוג קבוצה
