Group SAML (8.x-2.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Area
fa: منطقه

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
