Group SAML (8.x-2.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Area
es: Área

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Group type
es: Tipo de grupo
