Group SAML (8.x-2.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Area
fi: Alue

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi
