Group SAML (8.x-2.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Area
hr: Područje

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
