Group SAML (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Area
hu: Terület

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
