Group SAML (8.x-2.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Area
ta: பரப்பு

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
