Group SAML (8.x-2.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Area
tr: Bölge

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Group type
tr: Grup türü
