Group SAML (8.x-2.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
