Group SAML (8.x-2.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Area
ja: エリア

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Group type
ja: グループタイプ
