Group SAML (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Area
lv: Apgabals

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
