Group SAML (8.x-2.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Area
pl: Obszar

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Group type
pl: Typ grupy
