Group SAML (8.x-2.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Area
vi: Diện tích

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
