GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Text
is: Tekstur

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Direction
is: Kós

en: Trigger
is: Triggari
