GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Draggable
fr: Glissable

en: Hover
fr: Survol

en: Click
fr: Clic

en: Trigger
fr: Déclencheur
