GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección

en: Trigger
gl: Disparador
