GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Direction
kk: Бағыт

en: Trigger
kk: Триггер
