GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer
