GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Selector
az: Seçici

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət
